Proeflesweek Seniorenkoor C-Score
Volg een gratis proefles in de week van 31 augustus t/m 5 september.
Maak eerst een keuze.
In het kort
Inschrijven mogelijk tot 2 september 2026
C-Score: zing samen prachtige klassieke werken van Mozart tot Britten
Seniorenkoor C-Score
Het succes van onze seniorenkoren heeft geleid tot een nieuw initiatief. Naast de koren Score en Memorylane met een repertoire uit de lichte muziek, starten we met een nieuw koor: C-Score. Een Classic Score met een repertoire van klassieke muziek van bijvoorbeeld Mozart, Saint-Saëns, Elgar, Britten e.a.
Net als Score staat het nieuwe koor C-Score onder leiding van CKB docent Monique Jimkes. Voor C-Score is enige koorervaring gewenst en notenlezen een pré. We bereiden in 20 weken een mooie presentatie voor.
Je proeflesweek aanvraag bij Muziek (groepsles)
Kies boven de inschrijfknop de groep die past bij diegene de cursus misschien wil volgen (alleen nodig als er meerdere groepen beschikbaar zijn).
Na de aanvraag nemen we zo snel mogelijk contact met je op om de proefles definitief af te spreken. Is je aanvraag gedaan tijdens de zomerstop van 11 juli t/m 23 augustus? Dan nemen we contact met je op vanaf 18 augustus.
Van wie krijg je les?


Monique Jimkes
Docent zang
Heb je vragen? Neem contact op met onze balie.
Voor inschrijven (offline), ziekmelding, vragen over cursusgeld en andere administratieve vragen of gewoon algemene informatie kun je terecht bij de CKB balie.





