Muziek op Schoot
Een speciale cursus voor kinderen van 0-4 jaar oud om samen met ouder/verzorger de wereld van muziek te ontdekken.
Maak een keuze: baby's (4 t/m 12 maanden om 11:00), dreumesen (1 t/m 2,5 jaar om 9:00) of peuters (2,5 t/m 3 jaar om 10:00).
Vanaf € 82
Maak eerst een keuze.
In het kort
Korte cursus
Muziek op schoot
Bij Muziek op Schoot® komen de allerkleinsten in aanraking met muziek. Samen met papa, mama, opa, oma of een andere verzorger kunnen de kinderen in een veilige en herkenbare omgeving genieten van alle muzikale activiteiten. Iedere week ontdekken we nieuwe muzikale spelletjes, zingen we nieuwe en bekende liedjes en maken we muziek met materialen die speciaal geschikt zijn voor deze jonge leeftijdsgroep.
De lessen hebben een vaste opbouw met een herkenbaar begin en einde waardoor de kinderen weten wat ze kunnen verwachten. In het gezamenlijke muzikale spel worden alle ontwikkelingsgebieden van het jonge kind gestimuleerd. Het samen zingen zorgt voor een stimulans in de taal- en spraakontwikkeling. Het bewegen op muziek en het spelen van muziekinstrumenten draagt bij aan de ontwikkeling van de grote én de kleine motoriek.
Door samen de activiteiten te doen en beleven dragen de lessen bij aan de hechtingsrelatie met de ouder/verzorger en de vaste groep helpt bij het ontstaan van een veilige situatie waarin het kind zich optimaal kan ontwikkelen.
En naast alle positieve bijdragen die de lessen hebben aan de ontwikkeling van jouw kind is het gewoon ook heel erg leuk! Het plezier spat er bij kind én ouder vanaf door samen te spelen en muziek te ontdekken.
Deze cursus start meerdere keren per jaar, maar is nooit hetzelfde. Een aantal structuurliedjes zullen steeds terugkomen, maar de materialen en thema’s zijn iedere cursus anders passend bij de tijd van het jaar.
Er zijn verschillende groepen:
Baby’s (4 t/m 12 maanden)
Dreumesen (1 t/m 2,5 jaar)
Peuters (2,5 t/m 3 jaar)
Kies de cursus die bij de leeftijd van jouw kind past.
Wat is mijn tarief?
Je ziet op deze cursuspagina een vanaf prijs. Jouw tarief wordt, afhankelijk van de keuzes die je maakt, automatisch berekend tijdens het inschrijven. Je kunt het overzicht met de tarieven hier ook downloaden.
Van wie krijg je les?


Inge is gediplomeerd Muziek op Schootdocent.
Inge Kegel-Verbraak
Docent Muziek op schoot
Heb je vragen? Neem contact op met onze balie.
Voor inschrijven (offline), ziekmelding, vragen over cursusgeld en andere administratieve vragen of gewoon algemene informatie kun je terecht bij de CKB balie.





