Trompet/Cornet/Bugel groepsles voor volwassenen
Volwassenen | Vanaf 18 jaarDeze drie instrumenten behoren tot de familie van het ‘klein koper’. Hoe smaller de buis, hoe helderder de klank (trompet). Hoe breder de buis, hoe warmer de klank (bugel). De cornet is de tussenvorm.
De meeste leerlingen beginnen met de trompet. Je kunt er allerlei soorten muziek op spelen. Kom eerst eens (gratis) bij ons proberen en ontdek welke van deze drie instrumenten je het liefst wilt leren spelen.
Muziek maken is heerlijk en samen muziek maken inspirerend. Elke week krijg je met je ‘klein koper’ groep een uur les. Gezellig, je maakt elkaar enthousiast en leert gelijk samenspelen.
Meedoen nadat de cursus al gestart is?
Dat kan! Je kunt gewoon instromen. De lessen die al geweest zijn hoef je natuurlijk niet te betalen en daarom zullen de kosten lager zijn dan je hieronder ziet. Jouw instroomprijs weten? Neem even contact met ons op via ckb@bergenopzoom.nl